Oferta pracy w ZPC SKAWA SA

Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Elektromechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wadowice

Zakres obowiązków:
• Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn,
• Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenia maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym i elektrycznym,
• Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
• Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych,
• Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Wymagania:
• Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, a w razie potrzeby w systemie czterobrygadowym,
• Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV,
• Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.

Oferujemy:
• Pracę w dużej renomowanej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie socjalne w tym dofinansowania do wczasów i paczki / bony świąteczne dla Twoich dzieci,
• 50% dodatek nocny.

lub na adres:

praca@skawa.com.pl