Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Umowa o pracę
Wadowice
Opublikowano 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn.
  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenia maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym i elektrycznym.
  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych.
  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych.
  • Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Wymagania

  • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, a w razie potrzeby w systemie czterobrygadowym.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.
  • Książeczka sanepidowska.
  • Praca zmianowa.
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Pracę w dużej renomowanej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wsparcie socjalne w tym dofinansowania do wczasów i paczki / bony świąteczne dla Twoich dzieci.
  • 50% dodatek nocny.

Cechy oferty pracy

StanowiskoElektromechanik Utrzymania Ruchu

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

* Zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy. Pole wymagane

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Przemysłu Cukierniczego "SKAWA" S.A. z siedzibą w Wadowicach w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pole wymagane